آغاز جشنواره تابستانه پژوهش و تعاملات صنعتی دانشگاه

     جشنواره تابستانه پژوهش و تعاملات صنعتی دانشگاه از ساعت 13 الی 15 روز شنبه سوم تیـرماه جاری در مجتمع امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.

در نخستین نشست از سلسله نشست‌های جشنواره که با حضور و سخنرانی آقای دکتر کشکولی رئیس پژوهش و مشاور مدیر عامل سازمان منطقه ویـژه اقتصادی پتروشیمی و آقای مهندس تجـدد مدیـر پژوهش و فناوری منطقه ویـژه اقتصادی پتروشیمی با عنوان «معرفی نیازهای پژوهشی و فناورانه منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی» برگزار شد، پس از معرفی و ارائه نیازهای فناورانه سازمان به سوالات اساتید و دانشجویان حاضر در جلسه پاسخ دادند.

در این نشست ، آقایان دکتـر یـونسیان، دکتـر مقیمی و دکتر همتی به تـرتیب معاون پژوهش و تعاملات صنعتی، مدیـر همکاری های علمی و صنعتی و مدیر دفتر توسعه دانشگاه با صنایع پائین دستی نفت و گاز و جمعی از اساتید و دانشجویان حضور داشتند.

شایان ذکـر است محـورهای اصلی جشنواره که تا 14 تیـر ادامه دارد عبارتند از کیفی سازی و رویت پذیـری پژوهش، جذب گـرنت های پژوهشی، نشست ها و عقد قراردادهای صنعتی، امضاء تفاهم نامه های همکاری و آشنایی با زیست بوم جدید کارگزاران فناوری و تعاملات صنعتی دانشگاه.

1402/04/03

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

یک × 2 =

فهرست