اسامی برگزیدگان به ترتیب «چهارمین و دومین مسابقه پوستر و نماهنگ کارآموزی» 1401 دانشگاه اعلام شد.

پس از داوری بین 26 پوستر و 10 نماهنگ برگزیده دانشکده ها برگزیدگان دانشگاه به شرح زیر معرفی شدند.

  • بخش پوستر
  • سـارا ضیائی کیـا دانشجـوی رشته مهندسی صنایع (پوستر) 2- علی جلیلی دانشجـوی رشته مهندسی مـواد و متـالورژی (پوستر) 3- علی حاج رسولی ها دانشجوی رشته مهندسی عمران (پوستر) 4- سیدمجید حسینی دانشجوی رشته مهندسی عمران (پوستر) 5- سیدعلی اکبر مجلسی دانشجوی رشته مهندسی مکانیک (پوستر)
  • بخش نماهنگ
  • محمدرضا نصرتی دانشجوی رشته مهندسی عمران (نماهنگ) 2- امیرمحمد نجف پور دانشجوی رشته مهندسی عمران (نماهنگ)

از اسامی فوق در مراسم روز پژوهش دانشگاه (28 آذر) با اهداء لوح توسط رئیس دانشگاه و نیز اهداء دوره های کمک آموزشی توسط جهاد دانشگاهی علم و صنعت تقدیر به عمل خواهد آمد.

شایان ذکر است امسال پس از رقابت 285 پوستر و 138 نماهنگ دانشجویی به ترتیب 26 و 10 پوستر و نماهنگ برگزیده دانشکده ها توسط هیات داوری هر دانشکده به شرح زیر انتخاب شدند. این مسابقه تنها شامل دانشجویانی می شد که در ترم های 2 و 3 سال تحصیلی 1401-1400 واحد کارآموزی داشتند. علاوه براین پوسترها و نماهنگ ها به صورت نمایشگاهی مجازی در سایت دانشکده ها ارائه شده است. به نفرات اول، دوم و سوم پوستر دانشکده ها به ترتیب 4، 3 و 2 میلیون ریال و به نفرات اول تا سوم نماهنگ دانشکده ها به ترتیب 5، 4 و 3 تعلق گرفته است. نکته دیگر این که دانشکده هایی که تعداد بالایی پوستر و نماهنگ داشتند به جای سه برگزیده 5 برگزیده معرفی کردند.

 

واحد کبد (کارآموزی، بازدیدهای صنعتی، دانش آموختگان)

دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه

1401/09/19
ردیف نام و نام خانوادگی دانشکده رتبه بخش پوستر رتبه بخش نماهنگ ملاحظات
1 آقای علی جلیلی مهندسی مواد و متالورژی اول
2 آقای احسان پورشکور « دوم
3 آقای یاشار آریس لگوان « سوم
4 خانم نازنین جمشیدی معماری و شهرسازی اول
5 آقای سینا دژاگه « دوم
6 خانم اسما ستایش « سوم
7 آقای مرتضی کرمی مهندسی مکانیک اول
8 آقای سیدعلی اکبر مجلسی « دوم
9 آقای مهدی مهرپرور « سوم
10 آقای محمدرضا صادقچه مهندسی راه آهن اول برگزیده بین پوسترهای دانشکده های مهندسی کامپیوتر و مهندسی

راه آهن

11 آقای امیرحسین معیل مهندسی شیمی، نفت و گاز اول
12 خانم فاطمه سادات موسوی « دوم
13 آقای عارف جلائی « سوم
14 آقای محمد غلامی مهندسی صنایع اول
15 خانم سارا ضیائی کیا « دوم
16 آقای فرمند بازدیدی طهرانی « سوم
17 آقای امیرحسین

صفایی مهر

مهندسی عمران اول
18 آقای علی

حاج رسولی ها

« «
19 آقای سیدمجید حسینی مهندسی عمران دوم
20 خانم پارمیدا طاهری « «
21 آقای علی بیابانی « سوم
22 آقای محمدرضا نصرتی « اول
23 خانم آیدا ترنیان « «
24 خانم غزال ابراهیمی پوراسعد « دوم
25 آقای امیرمحمد

نجف پور

« «
26 آقای امیررضا اسکندری « سوم
27 آقای دانیال زنوزی مهندسی برق اول
28 آقای داریوش ولی پور « «
29 آقای علی پیرحسین لو « دوم
30 آقای مهدی مظفری « «
31 آقای مهدی نورالدینی « سوم
32 آقای معین حق شناس « اول
33 خانم صبا مهدوی جو « «
34 آقای سیدحسن نوری « دوم
35 آقای علی اکبر کفش کنان « «
36 آقای صالح اصلاحی « سوم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

2 × یک =

فهرست