[صفحه اصلی ]     [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره معاونت::
معرفی افراد::
کارگروه::
مدیریت ها::
مجلات تخصصی ::
قوانین و مقررات::
اخبار ورویدادها::
افتخارات::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
اخبار علمی دانشگاه

  چهارمین کنفرانس بین المللی آگوستیک و ارتعاشات

دومین همایش اندازه گیری هیدروکربن ها در صنایع نفت، گاز،پالایش و پتروشیمی

کنفرانس بین المللی شهرسازی و جریانهای فضایی

سومین کنفرانس بین المللی پیشرفتهای اخیر در مهندسی راه آهن

..
کتابخانه مرکزی

AWT IMAGE

کتابخانه مرکزی دانشگاه علم و صنعت ایران

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..

AWT IMAGE

:: خوش آمدید ::
AWT IMAGEمعاونت پژوهش و فناوری به عنوان یکی از کلیدی ترین حوزه های ستادی دانشگاه، در زمینه گسترش پژوهشهای بنیادین، کاربردی و ارائه خدمات علمی و مشاوره ای در جهت رفع نیازهای علمی - صنعتی جامعه و ارتقاء جایگاه و موقعیت ملی و بین المللی دانشگاه و سرآمدی در تولید علم و فناوری فعالیت می نماید.

AWT IMAGE

هفته آینده دومین دوره ایمنی آزمایشگاهها و محیط زیست ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد

دومین دوره بهداشت، سلامت، ایمنی آزمایشگاه و محیط زیست (HSE) ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا ورودی 94 و 95 دانشکده های مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر، فیزیک، مهندسی شیمی، شیمی، مواد و متالورژی و فناوری های نوین دانشگاه علم و صنعت ایران بعد از ظهر روز های (10 و 17 اسفندماه 95) و (11 و 18 اسفندماه 95) برگزار خواهد شد.


سمینار "تکنولوژی و فن آوری ساخت نوظهور" در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود

  در راستای سلسله همکاری های متخصصان و دانشمندان ایرانی غیر مقیم ، معاونت پژوهشی دانشکده ی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران و بنیاد ملی نخبگان سمینار "تکنولوژی و فن آوری ساخت نوظهور" راس ساعت 11 روز سه شنبه26 بهمن ماه 95 برگزار خواهد شد.


فراخوان مهم معاونت پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران برای تشکیل قطب علمی

معاونت پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ایران در اطلاعیه ای از اعضای هیات علمی برای راه اندازی و معرفی هسته قطب علمی در این دانشگاه دعوت کرد و صراحتا تاکید نموده است: از آنجا که تشکیل هسته‌های قطب علمی تنها در ابتدای هر دوره پنج ساله امکان پذیر است، ضرورت دارد برنامه‌ریزی لازم برای تکمیل و ارسال فرم پیشنهاد اولیه حداکثر تا 25 بهمن ماه 1395 انجام شود.


سمینار "ارتباطات بی سیم پرسرعت از طریق نور"در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود

 در راستای سلسله همکاری های متخصصان و دانشمندان غیر مقیم ، سمینار "ارتباطات بی سیم پرسرعت از طریق نور" ساعت 13 روز دوشنبه18 آذرماه 95، توسط دکتر محمد نوشاد(دانشگاه هاروارد) برگزار می شود


پایان نامه شهرسازی دانشجوی دانشکده معماری دانشگاه علم و صنعت ایران جایزه ی جهانی تهران را کسب کرد

AWT IMAGE

پایان نامه ابراهیم دلایی میلان، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران رتبه برتر نهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری و سومین کنفرانس علمی مدیریت شهری(جایزه جهانی تهران) را کسب کرد


راه اندازی قدیمی ترین پژوهشکده ی سبز در دانشگاه علم و صنعت ایران نشان از توجه ویژه ی این دانشگاه به انرژی های تجدید پذیر است

AWT IMAGE

دکتر تورج محمدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان این جمله که دانشگاه علم و صنعت ایران از گذشته توجه ویژه ای به انرژی های تجدید پذیر داشته است، گفت: اولین پژوهشکده ی سبز کشور در این دانشگاه ایجاد شده است و این نشان از توجه ویژه این دانشگاه به انرژی های تجدید پذیر است.


AWT IMAGEAWT IMAGE AWT IMAGE

AWT IMAGE

::
پیوندهای فوری
ارتباط مستقیم با مدیر
::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
مجلات تخصصی

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

::
اطلاعات تماس

نشانی تهران،میدان رسالت

خ هنگام، خ دانشگاه

دانشگاه علم و صنعت ایران

کد پستی 13114-16846

 تلفن 77240450

 دور نگار 77240451

پست الکترونیک

research-vc@iust.ac.ir

::
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .