[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معرفی ::
شرح خدمات سازمانی::
قوانین و مقررات::
طرح ها::
اخبار و اطلاعیه ::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
فرم معرفی خدمت
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان قدیم گنجینه، دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری

کدپستی: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶

تلفن: ۷۷۲۴۰۴۴۲- ۷۷۲۴۰۴۴۸- ۷۷۲۴۱۱۹۶

فاکس:۷۷۴۹۱۲۳۶

پست الکترونیکی:

stcATiust.ac.ir

..
آئین نامه اجرایی بند ط تبصره 9
..
:: خوش آمدید ::

iust دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری نقطه اتصال حقوقی و تخصصی دانشگاه با دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی، صنایع کشور و همه سازمان هایی است که تعامل با این دانشگاه را هم راستا با مأموریت های خود تشخیص داده و برای ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات و خدمات سازمان متبوع خویش آماده همکاری با دانشگاه هستند ادامه...

iust

۱۳۹۸/۳/۱۳ - فراخوان حلال جمهوری اسلامی ایران
فراخوان طرح های تحقیقاتی در حوزه سلامت، طهارت، حلیت و حرمت فرآورده های سلامت محور و خدمات سلامت
 

۱۳۹۸/۲/۳۱ - فراخوان مرکز برنامه ریزی و پژوهشی کمیته امداد امام خمینی(ره)
مرکز برنامه ریزی و پژوهشی کمیته امداد امام خمینی(ره) به منظور بهره گیری از ظرفیت بالقوه دانشگاه ها و مراکز پژوهشی از آثار علمی اساتید و دانشجویان ( پایان نامه های مقطع دکتری/ کارشناسی ارشد، مقالات علمی – پژوهشی، تالیف/ ترجمه کتاب) و اجرای طرح های پژوهشی حمایت می کند.
شایان ذکر است اساتید، دانشجویان و پژوهشگران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانهpajohesh.emdad.ir  مراجعه نمایند.
 

۱۳۹۸/۲/۲۵ - فراخوان پایان نامه های دانشجویی سال ۹۸ بانک دی
قابل توجه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی،بانک دی از پایان نامه های مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای مرتبط با نظام بانکی حمایت به عمل می آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت Day۲۴.ir مراجعه فرمایید.


AWT IMAGE

۱۳۹۸/۳/۱۸ - انتصاب مدیر واحد دانشجویی و دانش ‌آموختگان دفتر همکاری‌های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه
دکتر تورج محمدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، طی حکمی دکتر وحید گرشاسبی را برای مدت دو سال به سمت مدیر واحد دانشجویی و دانش ‏آموختگان دفتر همکاری­های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه منصوب کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته

دانشگاه علم و صنعت ایران در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی صنایع و تجهیزات وابسته که طی روزهای ۱۹ الی ۲۲ خرداد ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد، حضور فعال دارد


۱۳۹۸/۲/۹ - بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت گاز، پالایش و پتروشیمی
دانشگاه علم و صنعت ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت گاز، پالایش و پتروشیمی که طی روزهای ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، حضوری فعال از جمله امضای تفاهم نامه فی مابین دانشگاه علم و صنعت و شرکت نفت و گاز سرو دارد. علاقمندان می توانند جهت بازدید از نمایشگاه در روزهای مذکور از ساعت ۱۰ لغایت ۱۸ به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مراجعه نموده و از محصولات دانشگاه در سالن ۱۱ غرفه ۲۳۷ نیز بازدید بعمل آورند.

پیوندهای فوری
ارتباط مستقیم با مدیر
::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::

::

Persian site map - English site map - Created in 0.24 seconds with 53 queries by YEKTAWEB 3897