[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره ما::
معرفی ::
دستورالعمل ها::
طرح ها::
اخبار و اطلاعیه ::
افتخارات::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
کارایی سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
اطلاع رسانی به موقع فراخوان ها
دسترسی آسان به سایرسایت ها
به روز بودن اخبار و اطلاعات
پاسخ سریع به پرسش ها
   
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان قدیم گنجینه- دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری

کدپستی: 13114-16846

تلفن:77491241- 77240442- 77240448- 77241264- 77241196

فاکس:77491236

پست الکترونیکی:

stcATiust.ac.ir

..
..
:: مدیر دفتر تعاملات دانشگاه علم و صنعت ایران با صنایع حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۸/۴ | 

با حکم معاون پژوهش و فناوری دانشگاه،

مدیر دفتر تعاملات دانشگاه علم و صنعت ایران با صنایع حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد

دکتر تورج محمدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران در حکمی دکتر محمد عبدالهی ازگمی را به عنوان مدیر دفتر تعاملات دانشگاه با صنایع حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: توسعه همه جانبه، متوازن و پایدار برای کشورهای در حال توسعه همواره مورد توجه مدیران ارشد بوده و امید آن می رود تا ایران نیز با توجه به ظرفیتهای بی نظیر خود با رفع موانع فرارو  پر شتاب تر از گذشته در این عرصه گام بردارد. یکی از اقدامات راهبردی در این زمینه توسعه تعاملات دانشگاه ها با صنایع و دستگاههای اجرایی کشور است. این مهم برای دانشگاه علم و صنعت ایران نیز در برنامه پنج ساله پیش رو بسیار پررنگ تر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است یکی از بخش های مهم کشور از این منظر صنایع مرتبط با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد.

در بخش دیگری از این حکم آمده است: با توجه به ظرفیت های گسترده دانشگاه به ویژه در دانشکده های کامپیوتر و برق دورنمای بسیار روشن تر از گذشته در تعاملات با این صنایع قابل تصور است. سرعت چشمگیر تغییرات در فناوری های مورد بهره برداری در این بخش، ظرفیت های قابل توجه آن در شکل گیری شرکت های مستقر در مرکز رشد و نهایتا دانش بنیان و دلایل مشابه دیگر بستر مناسبی را برای تاسیس دفتر تعاملات دانشگاه با این صنایع مهیا نموده است. لذا به منظور فعال سازی و بهره برداری گسترده تر از زمینه های همکاری بین سازمانی، ضمن اعلام تاسیس دفتر تعاملات دانشگاه با این صنایع، با توجه به تجارب و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به عنوان " مدیر دفتر تعاملات دانشگاه با صنایع حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات" منصوب می گردید.

گفتنی است، دفتر تعاملات دانشگاه با صنایع حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان یکی از دفاتر مدیریت  همکاری های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه است و به منظور افزایش تعاملات دانشگاه با این حوزه از صنعت می باشد.

دفعات مشاهده: 906 بار   |   دفعات چاپ: 207 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کد امنیتی را در کادر بنویسید >
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
Persian site map - English site map - Created in 0.13 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3705