[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
معرفی ::
شرح خدمات سازمانی::
قوانین و مقررات::
طرح ها::
اخبار و اطلاعیه ::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
فرم معرفی خدمت
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان قدیم گنجینه، دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری

کدپستی: ۱۳۱۱۴-۱۶۸۴۶

تلفن: ۷۷۲۴۰۴۴۲- ۷۷۲۴۰۴۴۸- ۷۷۲۴۱۱۹۶

فاکس:۷۷۴۹۱۲۳۶

پست الکترونیکی:

stcATiust.ac.ir

..
آئین نامه اجرایی بند ط تبصره 9
..
:: معرفی غرفه دانشگاه به عنوان یکی از غرفه های برتر « نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار- ۱۳۹۷» ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۸ | 
همزمان با آخرین روز «نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار- ۱۳۹۷» غرفه دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان یکی از غرفه‏ های برتر نمایشگاه معرفی گردید.
سطح فناوری، تعامل و توانمندی غرفه در ارائه ویژگی محصولات خود، حضور مسئولان در غرفه و استقبال بازدیدکنندگان از جمله شاخص های انتخاب غرفه برتر در این نمایشگاه بوده است.   
در این دوره از نمایشگاه ۱۹۹ مرکز شامل ۵۱ دانشگاه، ۱۵ پژوهشگاه، ۴۰ پارک علم و فناوری، ۷۹ مرکز رشد و ۱۴ موسسه تحقیقاتی ۳۱۹۹ دستاورد فناوری را عرضه کردند.
از مجموع دستاوردهای فناوری عرضه شده ۵۸ درصد مربوط به دانشگاه ها بوده است و پارک های علم و فناوری با ۱۶ درصد، مراکز رشد با ۱۱ درصد، موسسات تحقیقاتی با ۵ درصد و سایر با ۱۰ درصد در رتبه های بعدی قرار داشتند.
شایان ذکـر است دانشگاه علم و صنعت ایران در این دوره از نمایشگاه با ارائه بیش از ۱۲۰ دستاورد پژوهشی و فناوری، ۲۵ خدمت صنعتی و یک محصول فناورانه جدید در بخش رونمایی، در ابعاد ملی حضوری فعال داشت. همچنین در این نمایشگاه، دانشگاه موفق به انعقاد ۱۱ تفاهم نامه تجاری سازی دستاوردهای فناورانه با صنایع یا شرکت­های سرمایه ­گذار به مبلغ بیش از ۵۴ میلیارد ریال شد.
علاوه بر رئیس، معاون پژوهش و فناوری و تعدادی از اعضا هیات علمی دانشگاه، از بازدیدکنندگان از غرفه دانشگاه می توان به آقای دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی، دکتر برومند (معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، سفیر کشور لیتوانی، مدیر امور پژوهش دانشگاه قم از مدیران ارشد و میانی وزارت دفاع، شرکت پخش و پالایش شرکت ملی نفت ایران، شرکت صا ایران، شرکت گل گهر رفسنجان، شرکت ایز ایران و اتاق بازرگانی ایران اشاره کرد.
     
      
  نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه دانشگاه
     و
  دفاتر توسعه تعاملات دانشگاه با صنایع و سازمان‏ها هدف

 
 
 
دفعات مشاهده: 207 بار   |   دفعات چاپ: 23 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

Persian site map - English site map - Created in 0.21 seconds with 53 queries by YEKTAWEB 3897